12 V-pumpe til luftmadrass, inkludert 3 dyser
Alle priser inkl. toll, moms og avgifter
Ingen skjulte gebyrer
60 dagers full returrett
12 mnd garanti (eller mer) på alle produkter
12 V-pumpe til luftmadrass, inkl. 3 dyser
Pump opp luftmadrassen din raskt og enkelt – direkte fra bilen!
Trenger du en praktisk 12V-pumpe som gjør det enkelt å blåse opp luftmadrassen, badelekene eller oppblåsbare møbler? Denne kompakte luftpumpen kobles til bilens 12V-sigarettenneruttak og kan brukes til ulike oppblåsbare produkter.
Pumpen har en luftstrøm på 200 liter i minuttet. For eksempel tar det ca. 2 minutter å pumpe opp vår luftmadrass til bilen med målene 120/100 x 187 cm helt opp (varenr. 100051328).
Rask oppblåsing med 3 dyser
Med tre forskjellige dyser kan pumpen brukes til luftmadrasser, badebassenger, strandutstyr og andre oppblåsbare produkter med ulike ventiltyper. Pumpen kan både blåse luft inn og suge luft ut, slik at den også kan brukes til å tømme de oppblåsbare produktene for luft etter bruk.
Ideell for luftmadrasser i bilen
Pumpen er velegnet som tilbehør til en oppblåsbar luftmadrass til bilen. Den kobles direkte til bilens 12V-sigarettenneruttak, slik at du slipper manuell oppblåsing og ikke trenger en separat strømkilde.
Spesifikasjoner
- Strømforsyning: 12 V via sigarettenneruttaket
- Luftstrøm: 200 l/min.
- Funksjon: Oppblåsing og tømming
- Farge: Svart
- Vekt: 0,5 kg
Innhold i pakken
- 1 x 12 V luftpumpe
- 3 x dyser
| Varekode | 100051329 |
|---|---|
| Weight | 0,5 |
| Color | Svart |
| Ydrekolli Antal | 50 |
| EAN | 5710927066069 |