Exide / Sonnenschein Gelbatteri GF12076V 12V 76Ah/5h
SKU
Rating:
100%
  • Alle priser inkl. toll, moms og avgifter
  • Ingen skjulte gebyrer
  • 60 dagers full returrett
  • 12 mnd garanti (eller mer) på alle produkter
Utmerket TrustPilot Rating
7,816 anmeldelser på
Exide / Sonnenschein Gelbatteri FF 120 76 drivemobil 12V 77,1Ah
Spesifikasjoner:
Spenning: 12V
5 timer rate: 76Ah
Dimensjoner:
Lengde: 330mm
Bredde:
171mm
Høyde: 236mm
Vekt:
28,8kg
Spesifikasjoner
Varekode 100011125
Dimensions (length) mm 330
Dimensions (width) mm 171
Dimensions (height) mm 236
Weight 28,8
EAN 3661024500258
Inderkolli Antal 0
Ydrekolli Antal 0
Capacity (mAh) 76000
Voltage 12
Chemistry Pb
Application Forbrugsbatteri
Maintenance free Ja
Rechargeable Yes
Type of Item Forbrugsbatteri
Skriv din egen omtale
Du omtaler:Exide / Sonnenschein Gelbatteri GF12076V 12V 76Ah/5h