Autan Family Care Gel mot mygg - 100 ml
Alle priser inkl. toll, moms og avgifter
Ingen skjulte gebyrer
60 dagers full returrett
12 mnd garanti (eller mer) på alle produkter
Autan Family Care Gel mot mygg – 100 ml
Effektiv beskyttelse mot mygg for hele familien – skånsom mot huden
Når du vil beskytte deg og familien mot myggstikk uten å bruke spray, er denne gelen et utmerket valg. Den er utviklet med tanke på barn og personer med sensitiv hud, og passer perfekt til både ferier, utflukter og hverdagsbruk i hagen, ved innsjøen eller på campingtur.
Autan Family Care Gel inneholder 10 % Icaridin – et virkestoff som beskytter effektivt mot mygg i opptil 4 timer. Gelen har en mild duft, er ikke klissete og absorberes raskt i huden uten å etterlate spor. Den er enkel å påføre og gir en jevn fordeling uten aerosoler eller dråper.
Gelen kan brukes av både voksne og barn fra 2 år og er velegnet til bruk på bar hud, også i ansiktet (unngå øyne og munn). Den er ideell for deg som ønsker et alternativ til spray med lavere risiko for hudirritasjon.
Spesifikasjoner
- Innhold: 100 ml gel
- Aktiv ingrediens: 10 % Icaridin
- Hudtype: Egnet for sensitiv og normal hud
- Aldersgrense: Fra 2 år
- Beskytter mot mygg: Opptil 4 timer
- Påføringsform: Gel – ingen spray
- Materialer: Kan brukes på hud, unngå kontakt med plast og lakkerte flater
- Bruk: Hage, ferie, telttur, innsjø, hverdagsbruk
Autan er en av Europas mest kjente serier av myggmidler og insektbeskyttelse, basert på det aktive stoffet Icaridin – et alternativ til DEET med lengre virketid og lavere risiko for hudreaksjoner og skader på tekstiler og overflater.
Autans produkter er utviklet for både voksne og barn, og beskytter effektivt mot mygg, flått og andre stikkende insekter. Serien inkluderer både spray og gel, tilpasset ulike behov, bruksområder og aldersgrupper.
| Varekode | 100052164 |
|---|---|
| Weight | 0,12 |
| EAN | 5000204201161 |