Sonnenschein GF 12 050 V (GF12050V)
SKU
4911
Rating:
100%
  • Alle priser inkl. toll, moms og avgifter
  • Ingen skjulte gebyrer
  • 60 dagers full returrett
  • 12 mnd garanti (eller mer) på alle produkter
Utmerket TrustPilot Rating
7,816 anmeldelser på
Spesifikasjoner:
Spenning: 12V
Kapasitet ved 20 timer: 55Ah
Terminaler:A
Dimensjoner:
278 x 175 x 190 mm
Industriell gulvvaskemaskin
Industrielle støvsugere
Spesifikasjoner
Varekode 4911
Dimensions (length) mm 278
Dimensions (width) mm 175
Dimensions (height) mm 190
Weight 19
EAN 3661024500142
Inderkolli Antal 0
Ydrekolli Antal 0
Capacity (mAh) 55000
Voltage 12
Chemistry Pb
Rechargeable Yes
Type of Item Forbrugsbatteri
Erstatter bl.a. følgende :
  • GF12050V
Kan brukes til følgende modeller :
  • Industrigulvaskemaskiner Industristøvsugere
Skriv din egen omtale
Du omtaler:Sonnenschein GF 12 050 V (GF12050V)