Aqiila Airbird P1 Mini sykkelpumpe/kompressor
Alle priser inkl. toll, moms og avgifter
Ingen skjulte gebyrer
60 dagers full returrett
12 mnd garanti (eller mer) på alle produkter
Minikompressor til sykkel og ball – kompakt, oppladbar og enkel å bruke
Aqiila Airbird P1 er en liten, men kraftig miniluftpumpe som gjør det enkelt å fylle sykkeldekkene dine – uansett hvor du er. Med en bredde på bare 7 cm passer den i lommen, under setet eller i en liten sekk – perfekt til sykkelturen.
Pump opp dekkene dine til 120 PSI (8,3 BAR), og la pumpen stoppe automatisk når ønsket trykk er nådd. Det innebygde litiumbatteriet har nok kapasitet til å pumpe opptil sju dekk på én lading. Den lades med USB-C, og du kan enkelt velge mellom PSI og BAR via det digitale displayet.
Airbird P1 har også innebygd LED-lys, slik at du kan finne ventilen i mørket. Ventiladaptere til Presta-, Dunlop- og Schrader-ventiler er inkludert – og til og med en ballnål, slik at du også kan pumpe fotballer og annet utstyr.
Spesifikasjoner
- Merke: Aqiila
- Modell: Airbird P1
- Maks trykk: 120 PSI / 8,3 BAR
- Luftstrøm: 20–22 L/min
- Batteri: Li-ion 2 × 500 mAh / 7,4V / 3,7 Wh
- Trykkenheter: PSI / BAR
- Driftstid: 7 minutter
- Lading: USB-C 5V / 2A
- Arbeidstemperatur: -10 til 45 °C
- Mål: 71,5 x 45 x 32 mm
- Vekt: 108 g
Innhold i pakken
- 1 stk. Aqiila Airbird P1
- 1 stk. Slange med Schrader-tilkobling
- 1 stk. Presta-ventil
- 1 stk. Dunlop-ventil
- 1 stk. Ballnål
- 1 stk. USB-C-kabel
- 1 stk. Bærereim
- 1 stk. Oppbevaringspose
Varekode | 100051764 |
---|---|
Weight | 0,2 |
EAN | 7320894060649 |